Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
gambit88
Member
Od: 08.2011
Offline
#
84221
18.01.2019, 00:02
El'kabat
napisał(a):
Jak pół składu odejdzie to wątpię, żeby Kuba został.
+ Bartkowski do listy
A nie jest tak, że teraz Kuba trochę decyduje kto odchodzi?
gambit88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gambit88
Znajdź inne posty napisane przez gambit88