|
Mnie jakoś tak to nie boli jak wielu innych. Może damy szansę jakimś dzieciakom, może się uda podpisać jakichś młodych graczy z niższych lig. Może uda się kogoś wypożyczyć. Wystarczy, że się utrzymamy i będzie dobrze. Chciałbym, żebyśmy przede wszystkim mieli zgraną pakę, której na ten moment nie trzeba płacić złotym pociągiem. Na wygrywanie przyjdzie czas.
Life is short. Wear your passion!
|