Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25796
Stary 17.01.2019, 23:27
Mnie jakoś tak to nie boli jak wielu innych. Może damy szansę jakimś dzieciakom, może się uda podpisać jakichś młodych graczy z niższych lig. Może uda się kogoś wypożyczyć. Wystarczy, że się utrzymamy i będzie dobrze. Chciałbym, żebyśmy przede wszystkim mieli zgraną pakę, której na ten moment nie trzeba płacić złotym pociągiem. Na wygrywanie przyjdzie czas.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując