Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84220
Stary 17.01.2019, 23:20
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Wychodzi na to, że tym co mamy bez najlepszych piłkarzy. Na razie straciliśmy już: Arsenica, Korta, Hallilovica, Ondraska, potencjalnie Imaza i Kostala a zyskamy mam nadzieję Błaszcza. Ta runda na przetrwanie, oby nie zebrać bęcków w dużej ilości spotkań i jakoś się cudem utrzymać. Jeśli w ciągu pół roku wejdzie poważny inwestor to będziemy myśleć o wzmocnieniach.
Jak pół składu odejdzie to wątpię, żeby Kuba został.

+ Bartkowski do listy
Odpowiedz cytując