Stelio napisał(a):

|
Wychodzi na to, że tym co mamy bez najlepszych piłkarzy. Na razie straciliśmy już: Arsenica, Korta, Hallilovica, Ondraska, potencjalnie Imaza i Kostala a zyskamy mam nadzieję Błaszcza. Ta runda na przetrwanie, oby nie zebrać bęcków w dużej ilości spotkań i jakoś się cudem utrzymać. Jeśli w ciągu pół roku wejdzie poważny inwestor to będziemy myśleć o wzmocnieniach.
|
Jak pół składu odejdzie to wątpię, żeby Kuba został.
+ Bartkowski do listy