Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19015
Stary 17.01.2019, 22:10
szorstki napisał(a):Wyświetl post
Co ten sąd odstawia z wpisem ? Czy może Pan Hartling złożył mu jakieś kwity, że coś kupił ? I po co w ogóle sąd bada umowę, którą właściciel (czyli TS) uważa za niebyłą ?
(...)
A co ma odstawiać? Mówiłem z kilka razy, że to co sobie jedna ze stron uważa, to osobie uważa. Uważa przy tym, że umowa weszła w życie. Jeśli weszła w życie, to od dalszego ciagu jest sąd.
Odpowiedz cytując