szorstki napisał(a):

Co ten sąd odstawia z wpisem ? Czy może Pan Hartling złożył mu jakieś kwity, że coś kupił ? I po co w ogóle sąd bada umowę, którą właściciel (czyli TS) uważa za niebyłą ?
(...)
|
A co ma odstawiać? Mówiłem z kilka razy, że to co sobie jedna ze stron uważa, to osobie uważa. Uważa przy tym, że umowa weszła w życie. Jeśli weszła w życie, to od dalszego ciagu jest sąd.