Temat
:
Socios (komentarze, propozycje itp)
Wyświetl pojedynczy post
nowak
Member
Od: 12.2008
Offline
#
664
17.01.2019, 21:06
Pytanie do osób z zarządu Socios do ostatniej wpłaty bo wiemy na co poszło itd Co ze stadionem ? Bo może być ponownie problem
nowak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nowak
Znajdź inne posty napisane przez nowak