https://www.youtube.com/watch?v=-oZq...&feature=share
Ten gość spadł nam chyba z nieba . Jest naprawdę ogromna szansa , że uda się nie tylko uratować ten klub ale wreszcie zrobić z niego normalny zdrowy organizm . Bardzo podoba mi się jego podejście w temacie inwestorów i fakt , że nie słyszę żadnych górnolotnych zapowiedź w stylu " będziemy potęgą " . Trzymam kciuki .