|
Kostal by duzo zyskal na grze i trenowaniu z Kubą, za pol roku bylby mogl byc duzo wiecej warty, , 2 w 1 ? Szkoda Imaza , czyli gramy juz juniorami bo pewnie za 2 takich zawodnikow Jaga da max z 700-800 tys , a to niewiele, takim tempem to uratujemy Wisle finansowo a sportowo mozemy nawet spuscic z ligi, po patrzmy na sklad bez Arsenic, Halilovica, Kolara, Kostala,Zdenka ......tam juz nie bedzie nic,
|