Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25791
Stary 17.01.2019, 18:10
Kostal by duzo zyskal na grze i trenowaniu z Kubą, za pol roku bylby mogl byc duzo wiecej warty, , 2 w 1 ? Szkoda Imaza , czyli gramy juz juniorami bo pewnie za 2 takich zawodnikow Jaga da max z 700-800 tys , a to niewiele, takim tempem to uratujemy Wisle finansowo a sportowo mozemy nawet spuscic z ligi, po patrzmy na sklad bez Arsenic, Halilovica, Kolara, Kostala,Zdenka ......tam juz nie bedzie nic,
Odpowiedz cytując