Wyświetl pojedynczy post
grysa
Junior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18999
Stary 17.01.2019, 14:12
nrsl napisał(a):Wyświetl post
Oferty są tylko że z firm średniej półki, a Królewski i spółka szukają mocnego gracza który nie tylko da spokojne życie, a będzie wstanie wywindować Wisłę wyżej aniżeli środek tabeli.
Moim zdaniem to w obecnej sytuacji niemożliwe. Środek tabeli to będzie sukces w najbliższych 2-3 sezonach. Nie da rady walczyć o coś więcej i posprzątać po tym co nazbierało się przez ostatnie lata. Plan ratunkowy musi być długoterminowy, bo cud póki co nie ma.
____________
Reklamuj się z nami poprzez Google AdWords. Robi to mnóstwo firm. Np. oni - Diesel-Partner
Ostatnio edytowane przez grysa : 19.01.2019 o godz. 20:53.
Odpowiedz cytując