nrsl napisał(a):

|
Oferty są tylko że z firm średniej półki, a Królewski i spółka szukają mocnego gracza który nie tylko da spokojne życie, a będzie wstanie wywindować Wisłę wyżej aniżeli środek tabeli.
|
Moim zdaniem to w obecnej sytuacji niemożliwe. Środek tabeli to będzie sukces w najbliższych 2-3 sezonach. Nie da rady walczyć o coś więcej i posprzątać po tym co nazbierało się przez ostatnie lata. Plan ratunkowy musi być długoterminowy, bo cud póki co nie ma.
____________
Reklamuj się z nami poprzez
Google AdWords. Robi to mnóstwo firm. Np. oni -
Diesel-Partner