Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13833
Stary 17.01.2019, 12:06
konrad123 napisał(a):Wyświetl post
@Szneka


Chciałbyś wrócić na 30 tysięczny stadion, który krzyczał "ch.. ci na imie" ? Nie ma na to szans, pomijam fakt czy odszedł z własnej woli czy nie
tak na dobrą sprawę
kto jest większym .....m dzisiaj
Mąka czy Ci przez których ten klub prawie upadł?
Kto bardziej kłamał ?
Kto bardziej zaszkodził i kto dla klubu zrobił więcej ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując