Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Boracik86
Member
Od: 09.2013
Offline
#
18996
17.01.2019, 11:59
https://twitter.com/CezaryKucharski/...202.1544004064
już się kucharz napina. Mówiłem że on jest niepoważny.
Boracik86
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Boracik86
Znajdź inne posty napisane przez Boracik86