Gero napisał(a):

Trzy razy odświeżyłem ten temat licząc, że ten post zniknie.
Weź kolego opanuj rozszalałe hormony.
|
W sytuacji w jakiej jesteśmy byłby na wagę złota. Sportowa złość i chęć poprawy wizerunku w oczach NAS KIBICÓW zrobiłaby swoje.
Środek Basha Halilović Mączyński brzmi świetnie