dynek.pl napisał(a):

Bez sensu z tym Kostalem jak chciał zostać. Czekaliśmy tyle czasu aż zacznie grac na miarę umiejętności.
Serio zbawi nas ten jeden milion w naszej sytuacji, a jego cena na pewno będzie szła w górę ?
|
zbawi, bo potrzeba kasy na już.
A czy cena na pewno pójdzie w góre? A co jeśli złamie nogę ..?
nie tacy byli, nie tacy odchodzili, nie tacy wracali
