Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25776
Stary 17.01.2019, 10:55
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Bez sensu z tym Kostalem jak chciał zostać. Czekaliśmy tyle czasu aż zacznie grac na miarę umiejętności.
Serio zbawi nas ten jeden milion w naszej sytuacji, a jego cena na pewno będzie szła w górę ?
zbawi, bo potrzeba kasy na już.
A czy cena na pewno pójdzie w góre? A co jeśli złamie nogę ..?

nie tacy byli, nie tacy odchodzili, nie tacy wracali
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując