funkykoval napisał(a):

@mr_kwolf
Akurat KM to raczej przez nikogo nie był zmuszany do odejścia. Rozmawiałem z nim przed meczem z Lechią w rundzie finałowej w 2017 roku (było to po fajnym meczu z Legią na Łazienkowskiej) a ewentualna wygrana z Lechią była ostatnią szansą na marzenia o pucharach..... KM był wówczas bardzo zniechęcony, wręcz miałem wrażenie, że nie za bardzo chciało mu się już grać i z rozmarzeniem opowiadał o marzeniu grania w LM. Już wówczas byłem pewien, że jak tylko pojawi się oferta z mocniejszego klubu to nie będzie miał żadnych wątpliwości co do skorzystania z tej oferty.
|
Gdyby chciał wrócić brałbym Go w ciemno