Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18986
Stary 17.01.2019, 07:58
rafalp_r22 napisał(a):Wyświetl post
Pamiętaj, że aby sprzedać te koszulki to najpierw trzeba się zatowartować, aby się zatowarować, trzeba mieć kasę. Ale zakładam, że tutaj w jakiś sposób mogą się z kimś dogadać na pożyczkę a tą określoną kwotę x ze sprzedaży w ramach cesji PayU przeleje do tamtej osoby.

Od większości kasa już poschodzila - nie wiele do końca sezonu jest rat.

Jeśli chodzi od C+, na całości jest cesja oprócz ostatniej raty zależnej od miejsca w lidze, która jest wypłacana w czerwcu - będzie to między 700 tys a 2mln.

My przede wszystkim musimy liczyć też na 2 rzeczy (poza inwestorem).

1. Dobrą sprzedaż karnetów, 10 tyś to pewnie jest max czyli z 2,5 mln
2. Mamy farta że do 31go marca trzeba spłacić zaległości, a w marcu gramy u siebie derby i z Legią, więc można założyć komplet na obu meczach czyli minus karnetowcy, to jakieś dodatkowe 1,5mln przychodu z tych dwóch meczów

Do końca marca to jeszcze 4 mlny, ale pamiętać trzeba że jeszcze są bieżące opłaty i pensje..
Pierwsze do obalenia. Można ogłosić przedsprzedaż z dostępnością od ręki od np 1 meczu ligowego. Kibice poczekają 4 tygodnie na koszulkę Kuby. Zresztą fans4club robił tak samo .

Skąd Ty wiesz ilu sponsorów już nam zapłacili za 2019 rok?
Ostatnia możliwa rata jest większa, ale faktycznie będzie to kwota poniżej 2 mln.
Odpowiedz cytując