TheMadness06 napisał(a):

|
Jeśli dobrze pamiętam, to akurat ten element z układanki wypada przez cesje na miasto (zostaje tylko bonus zależny od miejsca na koniec sezonu)
|
Nie na wszystkich transzach jest cesja, a raczej nie na całości kwoty. No chyba, że jeszcze jakaś cesja dla TFK (?). Taką odpowiedź dostałem swego czasu z ZIKIT:
"W odpowiedzi na Pana wniosek o udostępnienie informacji publicznej z dnia 12 lipca 2018 r.
(data wpływu do ZIKIT: 23 lipca 2018 r.) w sprawie porozumienia zawartego pomiędzy Gminą miejską Kraków
a Ekstraklasą S.A., Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu Krakowie uprzejmie informuje.
W dniu 18 lipca 2018 r. Gmina Miejska Kraków zawarła ze spółką Wisła Kraków S.A. w Krakowie
umowę cesji wierzytelności na zabezpieczenie z tytułu zawartej w dniu 22 grudnia 2006 r. umowy Wisły Kraków
S.A. ze spółką Ekstraklasa S.A. w Warszawie na. prowadzenie ligi zawodowej celem zabezpieczenie roszczeń
Gminy Miejskiej Kraków od Wisły Kraków S.A., objętych postępowaniem przed Sądem Okręgowym w sprawie
o zapłatę do sygn.. IX GC 402/17. Przedmiotem umowy cesji na zabezpieczenie są przysługujące Wiśle
Kraków S. A.. wierzytelności z tytułu części wynagrodzenia z tytułu praw medialnych:
w sezonie 2018/2019,
w sezonie 2019/2020,
w sezonie 2020/2021, przy czym wierzytelności z tytułu części. wynagrodzenia z tytułu praw medialnych za sezon
2018/2019 zostały wypłacone Gminie Miejskiej Kraków.
W przedmiocie spotkania z udziałem prezesa PZPN uprzejmie informuję, iż zgodnie z posiadaną informacją
takiego spotkania nie było.
Z up. Dyrektora ZIKIT
Michał Gołębiowski
Kierownik
Działu Organizacji i Nadzoru"
A kwoty za stadion rozkładają się następująco: 1,25 mln zł; 1,68 mln zł; 1,68 mln zł