Karherop napisał(a):

A kto mówił że będziemy z nimi daleko jechać ? Weszli do Wisły aby wyprowadzić ja na prostą i znaleźć inwestora. Mają tak naprawdę "spokojne" 2-2,5 miesiąca na szukanie. A jeśli uda się cudem zdobyć licencję to może nawet ciągnąć będą klub do mają/czerwca.
A do tego czasu przecież to nie jest jedyne źródło dochodów dla Wisły !
Kontrakty już teraz zmalały o 30%
Transfer Kostala będzie zastrzykiem gotówki
Ruszy sprzedaż karnetów . Liczę że wraz z obecnymi będzie ich 10k
Ruszy sprzedaż koszulek z Kubą i to może być prawdziwy hit sprzedażowy
Będą wpływały transzę za ten rok od sponsorów lv BET i innych
Do czerwca czekają nas co najmniej dwie transzę z nc+
I w końcu zaczną się mecze na R22 i wpływy z dni meczowych
|
Jeśli dobrze pamiętam, to akurat ten element z układanki wypada przez cesje na miasto (zostaje tylko bonus zależny od miejsca na koniec sezonu)