donecki napisał(a):

Czyli z najnowszego wywiadu z Królewskim okazuje się że jednak nie ma wiarygodnego inwestora i grupa trzymająca władze może rządzić jeszcze parę miesięcy i parę milionów. Ale w to mi graj bo na razie mam do nich pełne zaufanie!!!!
A wy jak?
|
Oferty są tylko że z firm średniej półki, a Królewski i spółka szukają mocnego gracza który nie tylko da spokojne życie, a będzie wstanie wywindować Wisłę wyżej aniżeli środek tabeli.