Wyświetl pojedynczy post
nrsl
Junior Member
 
Od: 06.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18976
Stary 16.01.2019, 21:31
donecki napisał(a):Wyświetl post
Czyli z najnowszego wywiadu z Królewskim okazuje się że jednak nie ma wiarygodnego inwestora i grupa trzymająca władze może rządzić jeszcze parę miesięcy i parę milionów. Ale w to mi graj bo na razie mam do nich pełne zaufanie!!!!
A wy jak?
Oferty są tylko że z firm średniej półki, a Królewski i spółka szukają mocnego gracza który nie tylko da spokojne życie, a będzie wstanie wywindować Wisłę wyżej aniżeli środek tabeli.
Powód: poprawka
Ostatnio edytowane przez nrsl : 16.01.2019 o godz. 21:34.
Odpowiedz cytując