Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13820
Stary 16.01.2019, 20:35
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Świetna decyzja Arsenica. Bardzo dobrze wybrał następny klub. Pewne miejsce w pierwszej jedenastce, możliwość dalszego rozwoju przy boku bardzo dobrego stopera Runje, dodatkowo rodaka, co szalenie ważne przy zmianie miejsca pracy.

O ile o naszej Ekstraklasie nie można powiedzieć zbyt wiele dobrego, o tyle mimo wszystko jest ona obserwowana przez poważne kluby z poważnych lig. Arsenic już zdążył wyrobić sobie niezłą markę. Uważam, że najpóźniej w sezonie 2020/2021 już nie zobaczymy go na polskich boiskach.

A z perspektywy Jagiellonii? Super piłkarz za bezcen, wciąż rozwijający się. Mocny środek obrony, chyba obecnie najlepszy w lidze. Zarobi Jaga parę milionów euro, zagra w pucharach. Może i powalczy o Mistrzostwo również w tym roku. Nie to co Wisła.

A Runje nie miał odchodzić przypadkiem?
Ale i bez tego uważam, że Arsenić podjął dobrą decyzję. Nie tylko z Legii i Lecha da się odejść, żeby zarabiać większe pieniądze. Również Jaga świetny ruch, wiadome.
Odpowiedz cytując