Wyświetl pojedynczy post
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18974
Stary 16.01.2019, 20:33
Czyli z najnowszego wywiadu z Królewskim okazuje się że jednak nie ma wiarygodnego inwestora i grupa trzymająca władze może rządzić jeszcze parę miesięcy i parę milionów. Ale w to mi graj bo na razie mam do nich pełne zaufanie!!!!
A wy jak?
Odpowiedz cytując