Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
POtey
Member
Od: 07.2005
Offline
#
25774
16.01.2019, 19:31
A wie ktoś czy ten chłopak wypożyczony do garbarni (chyba się Serafin nazywał) to jeszcze ma z Wisłą kontrakt ?
www.hattrick.org
najlepszy manager on-line...
POtey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do POtey
Odwiedź stronę domową użytkownika POtey!
Znajdź inne posty napisane przez POtey