Wyświetl pojedynczy post
AOT
Droga jeszcze długa...
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18972
Stary 16.01.2019, 19:24
Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, że w ostatnich miesiącach rozgrywa się jedna z najpiękniejszych historii we współczesnym futbolu. Od dna, przez nadzieje, znów na dno, znów prawie do nieba. Odkąd pojawił się na horyzoncie Królewski i nasz Kuba, razem z panem na J. (którego nazwiska nie mogę zapamiętać) a za nimi konkretne działania to mnie ogarnia taka jakaś irracjonalna euforia, że teraz to już nam nikt nic nie zrobi.

Niezależnie od tego czy też tak macie, czy jesteście bardziej powściągliwi w emocjach uważam, że jeśli teraz przed startem rundy ktoś nie kupi karnetu na Wisłę, to już chyba nigdy nie kupi.

Jedyne co mnie lekko "boli" to fakt, że z każdego billboardu w Krakowie nie macha do mnie jeszcze Kuba karnetami, a w klubowych social mediach nie reklamują się jeszcze koszulki meczowe z #16. Trochę przegapiamy moment. Niemniej - po karnety marsz!
Odpowiedz cytując