Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18970
Stary 16.01.2019, 19:16
To że takie małe kluby , które zazwyczaj klepią biedę był w stanie wspomóc Wisłę jakąkolwiek kwotą to jest coś naprawdę pięknego i budującego .Mam nadzieję , że jak uda nam się stanąć na nogi to będziemy o tym pamiętać i będziemy potrafili się odwdzięczyć . Wydaje mi się , że jakaś forma meczów pokazowych , towarzyskich ewentualnie jakiś sprzęt , stroje piłki to chyba byłoby to . Na pewno nie wolno obok tego przejść jakby nigdy nic . Wielki szacun !!!
Odpowiedz cytując