Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18969
Stary 16.01.2019, 19:10
Zbigniew Boniek : Wisła najpóźniej we wtorek odzyska licencję.

http://weszlo.com/2019/01/16/wisla-n...yska-licencje/

Dziękuję Panie Jakubie,
Dziękuję Panie Jarosławie,
Dziękuję Panie Tomaszu.

Wielcy z Was ludzie.
Odpowiedz cytując