TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

Świetna decyzja Arsenica. Bardzo dobrze wybrał następny klub. (..)
A z perspektywy Jagiellonii? Super piłkarz za bezcen, wciąż rozwijający się. Mocny środek obrony, chyba obecnie najlepszy w lidze. Zarobi Jaga parę milionów euro, zagra w pucharach. Może i powalczy o Mistrzostwo również w tym roku. Nie to co Wisła.
|
Dlatego skorzystali z okazji za darmo to niech za Kostala zapłacą więcej i tego argumentu trzeba użyć w rozmowach. Nie 1,2 mln zł tylko 2,0 mln zł.