Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13818
Stary 16.01.2019, 17:18
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Świetna decyzja Arsenica. Bardzo dobrze wybrał następny klub. (..)

A z perspektywy Jagiellonii? Super piłkarz za bezcen, wciąż rozwijający się. Mocny środek obrony, chyba obecnie najlepszy w lidze. Zarobi Jaga parę milionów euro, zagra w pucharach. Może i powalczy o Mistrzostwo również w tym roku. Nie to co Wisła.
Dlatego skorzystali z okazji za darmo to niech za Kostala zapłacą więcej i tego argumentu trzeba użyć w rozmowach. Nie 1,2 mln zł tylko 2,0 mln zł.
Odpowiedz cytując