Ja bym przy tym wszytskim na razie dziekowal ze jest jak jest ,i pikarze otrzymali wyplaty.Bo tak to bysmy na dzis grali juniorami,a na to sie zapowiadalo.3/4 forum tak twierdzilo.
Teraz trzeba utrzymac tych co chca zostac Basha,Halilovic bo do srodka zawsze potrzeba kogos ,o obrone juz tak sie nie boje ,tam zawsze mozna jakiegos klocka włozyć.
Ale tak zgodze sie nasz priorytet na dzis to licencja a potem umeblowanie skladu.
Kluby, które finansowo wsparły Wisłę Kraków:
Dziecanovia Dziekanowice (liga okręgowa, grupa - Kraków III) GKS Glinik Gorlice (IV liga, grupa małopolska - wschód) KS Wiązownica (IV liga, grupa podkarpacka) KS Iskra Zakrzów (B-klasa, grupa - Wieliczka) KTS Weszło Warszawa (B-klasa, grupa - Warszawa III) LKS Śledziejowice (liga okręgowa, grupa - Kraków III) MKS Babia Góra Sucha Beskidzka (A-klasa, grupa - Wadowice) Płomień Kostrze (A-klasa, grupa - Kraków III) Pychowianka Kraków (B-klasa, grupa - Kraków III) Tempo Rzeszotary (liga okręgowa, grupa - Kraków III) Tyniecka NWP Kraków (międzynarodowa liga blind footballu) Unia Naprawa (B-klasa, grupa - Podhale I)
Czytaj więcej:
https://dziennikpolski24.pl/wisla-kr...13812058#sport
dziekujemy! ,bedziemy pamietać.
edit zapisany do Socios ,skladke musze oplacic i sumienie czyste

zapisujcie sie kto jeszcze tego nie zrobił.trzeba pomóc.