|
Świetna decyzja Arsenica. Bardzo dobrze wybrał następny klub. Pewne miejsce w pierwszej jedenastce, możliwość dalszego rozwoju przy boku bardzo dobrego stopera Runje, dodatkowo rodaka, co szalenie ważne przy zmianie miejsca pracy.
O ile o naszej Ekstraklasie nie można powiedzieć zbyt wiele dobrego, o tyle mimo wszystko jest ona obserwowana przez poważne kluby z poważnych lig. Arsenic już zdążył wyrobić sobie niezłą markę. Uważam, że najpóźniej w sezonie 2020/2021 już nie zobaczymy go na polskich boiskach.
A z perspektywy Jagiellonii? Super piłkarz za bezcen, wciąż rozwijający się. Mocny środek obrony, chyba obecnie najlepszy w lidze. Zarobi Jaga parę milionów euro, zagra w pucharach. Może i powalczy o Mistrzostwo również w tym roku. Nie to co Wisła.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 16.01.2019 o godz. 17:05.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|