StarożytnyWiślak napisał(a):

|
Może i nie, ale widziałeś kiedyś Białystok?
|
Normalne, całkiem zadbane miasto średniej wielkości. Dobre miejsce do życia i gry w piłkę.
A Jagiellonia od dobrych 5 lat stoi wyżej w hierarchii ligowej od nas. Takie są fakty.