Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18966
Stary 16.01.2019, 16:34
Dla mnie również niezrozumiała decyzja Zorana. Legia, Lech czy zagranica? Tak, to bym zrozumiał. A tutaj to maksymalnie zrobienie pół kroku do przodu jeżeli w ogóle o czymś takim możemy mówić.

Btw, wszystkie opowieści o "straconych" milionach/milionie euro, które mieliśmy zarobić na jego sprzedaży, można wsadzić między bajki skoro mając kartę na ręce najlepszą ofertę dostał z Jagiellonii...
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując