Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
bobo
Junior Member
Od: 08.2006
Offline
#
18965
16.01.2019, 16:25
JudasPriest
napisał(a):
Skąd info, że Basha zostaje?
jakby nie został to do wzięcia jest Moneyczyński
oczywiście w ramach odkupienia win gra za darmo
sorka, nie mogłem się powstrzymać
bobo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bobo
Znajdź inne posty napisane przez bobo