Putin2000 napisał(a):

Ciesz się, że w grudniu wszyscy nie rzucili papierami, bo byśmy zostali z juniorami. Umówmy się, naszymi priorytetami na resztę sezonu jest:
a) zagrać w rundzie wiosennej
b) utrzymać się w lidze
Wszystko ponad to raczej melodia przyszłości.
|
c) nie dać satysfakcjii sąsiadce w derbach
