LucjuszWielki napisał(a):

|
Aresenić w białymstoku...kolejny piłkarz, który odszedł za darmo :/ jesteśmy w tym mistrzami, nawet nie biorąc pod uwagę tego z jakiego kilku ostatnich odeszło... Żeby wymienić Kraków na b.stok trza mieć nieźle w głowie nasrane..
|
Jaga ma jakieś problemy z płatnościami?