bridgeburner napisał(a):

Wiadomo że to tylko sparing z 3 ligowcem ale nieźle wygląda gra tego chlopaczka z nr 43(?) , Szota, drybling ma, ciąg do przodu też
Bardziej mi się podoba niż Plewka, który to jest rocznik?
|
1. ==>
https://www.facebook.com/WislaKrakow...type=3&theater
2. ==> wisla.krakow.pl
3. ==>
http://www.wisla.krakow.pl/pl/kadra/...ow/dawid_szot/
taaaaakie śledztwo dla Ciebie przeprowadziłem