Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6868
Stary 16.01.2019, 14:47
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo że to tylko sparing z 3 ligowcem ale nieźle wygląda gra tego chlopaczka z nr 43(?) , Szota, drybling ma, ciąg do przodu też
Bardziej mi się podoba niż Plewka, który to jest rocznik?
1. ==> https://www.facebook.com/WislaKrakow...type=3&theater

2. ==> wisla.krakow.pl

3. ==>http://www.wisla.krakow.pl/pl/kadra/...ow/dawid_szot/

taaaaakie śledztwo dla Ciebie przeprowadziłem
Odpowiedz cytując