Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Tantal
Senior Member
Od: 09.2018
Offline
#
18951
16.01.2019, 12:04
Najbardziej cieszy pozostanie Baszy, kluczowy zawodnik, bardzo by go brakowało. Tak przynajmniej jest szansa na jako tako poukładaną obronę i pomoc.
Tantal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tantal
Znajdź inne posty napisane przez Tantal