Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Putin2000
Member
Od: 02.2008
Offline
#
18950
16.01.2019, 12:01
Ciesz się, że w grudniu wszyscy nie rzucili papierami, bo byśmy zostali z juniorami. Umówmy się, naszymi priorytetami na resztę sezonu jest:
a) zagrać w rundzie wiosennej
b) utrzymać się w lidze
Wszystko ponad to raczej melodia przyszłości.
Putin2000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Putin2000
Znajdź inne posty napisane przez Putin2000