haha zamiast pisac na forum wezcie swoje pomysly i zrobie takie oprawy
Arsenic w Jadze.Basha, Halilovic, Kolar wyglada, ze jednak zostana. Imaz rowniez. mozliwe ze odejdzie jeszcze Kostal.
z Peszko info to fake, gosc ma jeszcze dlugi, dobrze platny kontrakt w kazdym razie mam wrazenie ze udzial Kuby na wiosne w meczach jest calkiem prawdopodobny.
Sadlok po pachwinie ile bedzie mial pauzy, ktos wie? u normalnego smeirtelnika 2 miesiace po wlozeniu siatki to minimum, ale sportowcy maja lepsza opieke i chyba szybciej sie organizmy regeneruja.
walka o 8 bedzie ciezka
