Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6862
Stary 16.01.2019, 09:26
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Imaz stawił się na treningu, ale jeszcze się leczy.
Palcic trenuje.
Kostal trenuje.
Basha już w Krakowie, prawdopodobnie Kolar i Halilovic jutro też będą.

Jest szansa że do trójki która odeszła dołączy tylko Arsenić i na tym zamknie się lista rozwiązanych kontraktów tej zimy. Trzymajmy kciuki za taki obrót sprawy.
Gdyby faktycznie udało się podpisać nowe umowy ze wspomnianą przez Ciebie trójką, czyli Basha, Kolar, Halilovic to sytuacja kadrowa wygląda o niebo lepiej.
Coś ucichło o sprzedaży Imaza, być może uda się.skleić budżet sprzedając tylko Kostala? Coś mi się wierzyć w to nie chce ale kto wie?
Gdyby faktycznie pozbyć się tylko Kostala to w zasadzie trzeba wypożyczyć 1-2 środkowych obrońców, którzy będą się chcieli trochę u nas wypromować a resztę - w imię bezwzględnej konieczności cięcia kosztów - trzeba jakoś kleić.
I utrzymanie jest bardzo prawdopodobne.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując