Karherop napisał(a):

Imaz stawił się na treningu, ale jeszcze się leczy.
Palcic trenuje.
Kostal trenuje.
Basha już w Krakowie, prawdopodobnie Kolar i Halilovic jutro też będą.
Jest szansa że do trójki która odeszła dołączy tylko Arsenić i na tym zamknie się lista rozwiązanych kontraktów tej zimy. Trzymajmy kciuki za taki obrót sprawy.
|
Gdyby faktycznie udało się podpisać nowe umowy ze wspomnianą przez Ciebie trójką, czyli Basha, Kolar, Halilovic to sytuacja kadrowa wygląda o niebo lepiej.
Coś ucichło o sprzedaży Imaza, być może uda się.skleić budżet sprzedając tylko Kostala? Coś mi się wierzyć w to nie chce ale kto wie?
Gdyby faktycznie pozbyć się tylko Kostala to w zasadzie trzeba wypożyczyć 1-2 środkowych obrońców, którzy będą się chcieli trochę u nas wypromować a resztę - w imię bezwzględnej konieczności cięcia kosztów - trzeba jakoś kleić.
I utrzymanie jest bardzo prawdopodobne.