Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Putin2000
Member
Od: 02.2008
Offline
#
18942
16.01.2019, 09:25
Widzę, że pojawił się upragniony Szejk
No cóż, zobaczymy. W razie czego obecna ekipa nie da się nabrać na numer "na księcia".
Putin2000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Putin2000
Znajdź inne posty napisane przez Putin2000