Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18937
Stary 16.01.2019, 01:37
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
Citko tez byl uczciwy a zrobil go Meresinski w buca. O Pietrowskim tez pisali ze bardzo uczciwy gosc. Tylko co z tego jak glupi jak but i dal sie wymanewrowac hulkowi hoganowi. Z kucharskim moze byc tak samo. Nie chce juz jakiś chorych historii ze wschodnim kapitalem.nie wierze ze nagle jakiś arab czy "skosnooki" zacznie ładować pieniadze w Wisle nie majac żadnego zwiazku emocjonalnego z naszym klubem. Jak ja bym chcial zeby zajawil sie ten Krolewski albo jakis inny polak i juz tu zostal
Nie chodzi o związek emocjonalny, bo takiego prawie nigdzie nie ma.

Araby kupują i sponsorują kluby na zachodzie nie z miłości tylko mają inne korzyści jak ekonomiczne, biznesowe bądź prestiż.

W naszym przypadku nie widzę póki co żadnych przesłanek, żeby jakiś arabski inwestor tu wchodził, bo ani nie robią ekspansji na nasz rynek, ani nie mają tu biznesów, poza Kebab&Falafel ani nasza liga nie jest prestiżowa w porównaniu do zachodnich, nigdzie poza Polską masowo jej się nie ogląda, więc nie ma żadnych przesłanek, żeby ktoś tu wchodził.
Raczej według mnie lipton, ale zobaczymy co się wydarzy
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując