Chorynatrzykolory napisał(a):

|
Citko tez byl uczciwy a zrobil go Meresinski w buca. O Pietrowskim tez pisali ze bardzo uczciwy gosc. Tylko co z tego jak glupi jak but i dal sie wymanewrowac hulkowi hoganowi. Z kucharskim moze byc tak samo. Nie chce juz jakiś chorych historii ze wschodnim kapitalem.nie wierze ze nagle jakiś arab czy "skosnooki" zacznie ładować pieniadze w Wisle nie majac żadnego zwiazku emocjonalnego z naszym klubem. Jak ja bym chcial zeby zajawil sie ten Krolewski albo jakis inny polak i juz tu zostal
|
Nie chodzi o związek emocjonalny, bo takiego prawie nigdzie nie ma.
Araby kupują i sponsorują kluby na zachodzie nie z miłości tylko mają inne korzyści jak ekonomiczne, biznesowe bądź prestiż.
W naszym przypadku nie widzę póki co żadnych przesłanek, żeby jakiś arabski inwestor tu wchodził, bo ani nie robią ekspansji na nasz rynek, ani nie mają tu biznesów, poza Kebab&Falafel ani nasza liga nie jest prestiżowa w porównaniu do zachodnich, nigdzie poza Polską masowo jej się nie ogląda, więc nie ma żadnych przesłanek, żeby ktoś tu wchodził.
Raczej według mnie lipton, ale zobaczymy co się wydarzy