|
Citko tez byl uczciwy a zrobil go Meresinski w buca. O Pietrowskim tez pisali ze bardzo uczciwy gosc. Tylko co z tego jak glupi jak but i dal sie wymanewrowac hulkowi hoganowi. Z kucharskim moze byc tak samo. Nie chce juz jakiś chorych historii ze wschodnim kapitalem.nie wierze ze nagle jakiś arab czy "skosnooki" zacznie ładować pieniadze w Wisle nie majac żadnego zwiazku emocjonalnego z naszym klubem. Jak ja bym chcial zeby zajawil sie ten Krolewski albo jakis inny polak i juz tu zostal
|