|
Myślę, że w tym przypadku można być dużo spokojniejszym. Tęgie głowy-Królewski, Jażdżyński i naprawdę oddane Wiśle-Błaszczykowski stoją na jej czele. Nie będzie to oddanie klubu z nadzieją, że uda się uniknąć prokuratury. Królewski wydaje się przekonany, że jeśli nie teraz, to zaraz znajdzie inwestora.
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
|