Historia Wisły to historia między innymi takich ludzi jak
Pawel Brożek. To historia jego 138 trafień dla Wisły jego 340 meczów. Jego zaciskania zębów i grania z kontuzją na lekach, jego powrotu do ukochanego klub po nieudanych wojażach, jego goli w pucharach czy marnowanych sytuajci, jego fantastycznego zakończenie kariery i ponownego otwarcia księgi rekordów kiedy klub potrzebował pomocy. Wreszcie na sam koniec historia tego że nie złożył wniosku o rozwiązanie kontraktu w mnemonice gdy ci którzy tak bardzo kochali Wisłą ją po prostu okradli. Dlatego dla mnie Wisła Kraków to Paweł Brożek a nie jacyś durnie z pod znaku wsh.
Polecam filmik z youtube z większością goli Pawła Brożka:
https://www.youtube.com/watch?v=IRdpAGnmXlc
Gratuluje jesteście blisko aby to właśnie pogrzebać...