|
W sumie to dopoki nie zostaną odzyskane dokumenty akcji za.......one przez szwedzko - kambodżański duet albo wystawione nowe dokumenty akcji to ciężko będzie cokolwiek sprzedać .....
Ja na miejscu naszej Trójcy zawiadomiłyby prokuraturę o bezprawnym zagarnięciu dokumentów akcji - ciekawe czy Mats Hartling nadalbedzie się śmiał a Sarapata nie przypomni sobie gdzie te akcje są przypadkiem.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|