brylant17 napisał(a):

|
Fundusz z Kuwejtu zainteresowany przejęciem Wisły Kraków :rtofl: Nie dzięki,niby ogarnia to Cezary Kucharski...
|
Sądzisz, że ktoś szemrany pchałby się w klub, który jest obecnie na świeczniku w polskich mediach? Gdyby sarapata nadal rządziła wówczas strach byłby uzasadniony. Chyba nie sądzisz, że Królewski, Błaszczykowski i Jażdzyński sprzedadzą klub za 1zł i będą łaskawie czekać 12 dni aż przelew przyjdzie

. Jeżeli Ci panowie decydują o losach Spółki to jestem spokojny, że nie sprzedadzą jej pierwszemu lepszemu.