@ExoFan
Mowiliśmy Ci wielokrotnie o różnicach pomiędzy akcjami imiennymi i na okaziciela. Mówiliśmy o innych rzeczach.
Jedyne co pokazałeś to ośmioletni artykuł z gazety, w dodatku kompletnie nie na temat. Mówisz o swojej wiedzy i żądasz uznania wiarygodności, a jednocześnie to co mówisz jest niemalże skopiowane z forum starozakonnych. Jeżeli faktycznie jesteś prawnikiem to z pewnością zrozumiesz nasze podejście, ono wynika jedynie z szeroko pojętej "ostrożności procesowej"

Jak chcesz - pogadamy na pw, zadam Ci parę pytań na które każda osoba z branży odpowie z zamkniętymi oczyma i wtedy w jakiś sposób się być może uwiarygodnisz. Do tej pory - niestety wierzę Ci (i chyba nie tylko ja, chociaż oczywiście rzecznikiem nikogo nie jestem i każdy może mieć swoje zdanie) tak samo jak późnemu Jurczyńskiemu.