Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2008
Offline
#
18916
15.01.2019, 14:41
ExoFan
napisał(a):
Tak, tak - jestem z drugiej strony Błoń. Argument na poziomie. Polecam sie dokształcic o obowiązku informacyjnym zbycia akcji spółki:
https://www.rp.pl/artykul/625101-Trz...ciu-akcji.html
Przecież to jest ulubiony portal sąsiadki bo cały czas jadą po Wiśle
Tylko debile czytają ten portal - to jest jak pudelek dla żydów więc
petred
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do petred
Znajdź inne posty napisane przez petred