Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18916
Stary 15.01.2019, 14:41
ExoFan napisał(a):Wyświetl post
Tak, tak - jestem z drugiej strony Błoń. Argument na poziomie. Polecam sie dokształcic o obowiązku informacyjnym zbycia akcji spółki:

https://www.rp.pl/artykul/625101-Trz...ciu-akcji.html
Przecież to jest ulubiony portal sąsiadki bo cały czas jadą po Wiśle Tylko debile czytają ten portal - to jest jak pudelek dla żydów więc
Odpowiedz cytując