PhantomRanger napisał(a):

|
W 2006 lub 2007 roku zostało zmienione prawo i wszystkie Sportowe Spółki Akcyjne musiały zostać przemianowane na Spółki Akcyjne. Nie wiem czy pociągnęło to za sobą jakieś dodatkowe prawa i obowiązki z tego wynikające, czy mimo bycia SA nadal działają na zasadach dawnych SSA.
|
To było pytanie retoryczne
