Wyświetl pojedynczy post
pete29
Member
 
Od: 11.2005
Skąd: Wroclaw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18911
Stary 15.01.2019, 13:06
Kluczowy jest wpis nie Zarządu ale nowej Rady Nadzorczej.



Czy w statucie SA była możliwość powołania członków RN nie przez walne zgromadzenie ale bezposrednio przez TS.



Jeżeli było walne to czy notariusz nie miał wątpliwości dotyczących czy TS jest jedynym akcjonariuszem ?



Jeżeli do powołania RN wystarczyła uchwała TS to czy sąd dokona wpisu bez badania umowy.
Odpowiedz cytując