|
Kluczowy jest wpis nie Zarządu ale nowej Rady Nadzorczej.
Czy w statucie SA była możliwość powołania członków RN nie przez walne zgromadzenie ale bezposrednio przez TS.
Jeżeli było walne to czy notariusz nie miał wątpliwości dotyczących czy TS jest jedynym akcjonariuszem ?
Jeżeli do powołania RN wystarczyła uchwała TS to czy sąd dokona wpisu bez badania umowy.
|