sandomingo napisał(a):

|
To Wisła Kraków S.A jest spółką publiczną?
|
W 2006 lub 2007 roku zostało zmienione prawo i wszystkie Sportowe Spółki Akcyjne musiały zostać przemianowane na Spółki Akcyjne. Nie wiem czy pociągnęło to za sobą jakieś dodatkowe prawa i obowiązki z tego wynikające, czy mimo bycia SA nadal działają na zasadach dawnych SSA.