it napisał(a):

Nie ma co bezmyślnie atakować ExoFana tylko dlatego, że wyraził pogląd, który się nie podoba.
Nikt z forum umowy zapewne nie widział, to prawda, wypowiedziały się kancelarie, ale to tylko opinie, ja mimo wszystko nie mam pewności co do tego jak postąpi sąd i w oparciu o jakie przesłanki.
ExoFan zwraca uwagę na pewne niebezpieczeństwo i trzeba tylko mieć nadzieję, by te obawy nie były zasadne.
|
Pewnie gdyby nie przedstawił swoich wątpliwości jako fakty, okraszając to wszystko pejoratywnymi sformułowaniami, nie dostałby adekwatnych reakcji.