|
Ja nie chcę siać zamętu, tylko zwracam uwagę na pewne rzeczy, bo sam się niepokoję. Przecież PZPN też się odnosił do kwestii właścicielskich. Moje pytania nie są znikąd. No i po prostu nie wiem, jak miałoby wyglądać przejęcie kontroli nad Wisłą od strony prawnej i co tak naprawdę oznacza.
Mam nadzieję, że to wszystko zostało odpowiednio zrobione.
|